Добредојдовте на нашата компанија веб-сајтови!

ПРОИЗВОДИ

ЗА НАС

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

Хенан Shindery Машини Опрема копродукции, Ltd е лоцирана во градот Gongyi, провинција Хенан, Кина, е основана во 2005.It е технологија на претпријатието, кој ги интегрира научно истражување, експлоатација и производство во целина.

Shindery секогаш инсистираше на тоа дека "науката и технологијата се основните производните сили, и интегритет е основа на развојот на претпријатијата". Ние продолжуваме да се зголеми капиталните инвестиции во воведување на напредни технички Лични и постојано подобрување на системот за квалитет супервизија на производот за да победи на посветла иднина.

ВЕСТИ

Тешки Перфоратори Мил повеќе погодна за дробење Кокос лушпа

Поради цврстината на кокос себе школка, за време на дробење процес, тоа често џем машина, мелење сила не е доволно, големината на готови производи не се идеални.

Shindery wood hammer mill with reinforced feeder export to Indonesia
Shindery wood hammer mill with reinforced feeder export to Indonesia On January 21,2024,we was loading one set of ...
Shindery wood hammer mill with reinforced feeder was delivered to Vietnam
  Shindery wood hammer mill with reinforced feeder was delivered to Vietnam  600/800/1000/1300 model sawdust m...
3t/h sawdust pellet making line was exported to the United States
3t/h sawdust pellet making line was exported to the United States Raw material :sawdust Capacity 3t/h It...
6t/h Shindery wood pellet making line export to Indonesia
The whole line include 2 sets of 160kw vertical wood pellet machine,wood hammer crusher,wood pellet cooling system,an...
Shindery LGX-450 vertical ring die wood pellet machine export to Myanmar
Entry-level COMMERCIAL vertical ring die type wood pellet machine with excellent durability and stability. It is ...
WhatsApp Онлајн Chat!