Mirë se vini në faqet e internetit të kompanisë sonë!

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

Henan Shindery Machinery Equipment Co, Ltd, është e vendosur në qytetin e Gongyi, provinca Henan e Kinës, është themeluar në 2005.It është një ndërmarrje të teknologjisë që integron kërkimin shkencor, shfrytëzimit dhe prodhimin si një e tërë.

Shindery ka insistuar gjithmonë se "shkenca dhe teknologjia janë forca kryesore prodhuese, dhe integriteti është themeli i zhvillimit të ndërmarrjeve". Ne vazhdojmë të rritur investimet kapitale në futjen e personals avancuara teknike dhe vazhdimisht përmirësimin e produktit sistemit të mbikëqyrjes të cilësisë për të fituar një të ardhme të ndritshme.

LAJME

Heavy Duty Hammer Mill më i përshtatshëm për dërrmues kokosit lëvore

Për shkak të ngurtësisë së vetë shell kokosit, gjatë procesit të dërrmuese, ajo shpesh duket bllokim makinë, forcën e rëndë nuk është e mjaftueshme, madhësia e produkteve të gatshme nuk janë ideale.

Shindery 600 model sawdust making machine with reinforced feeding system to Russia
Shindery 600 model sawdust making machine with reinforced feeding system to Russia This customer is from Russia. A...
Shindery wood hammer mill with reinforced feeder export to Indonesia
Shindery wood hammer mill with reinforced feeder export to Indonesia On January 21,2024,we was loading one set of ...
Shindery wood hammer mill with reinforced feeder was delivered to Vietnam
  Shindery wood hammer mill with reinforced feeder was delivered to Vietnam  600/800/1000/1300 model sawdust m...
3t/h sawdust pellet making line was exported to the United States
3t/h sawdust pellet making line was exported to the United States Raw material :sawdust Capacity 3t/h It...
6t/h Shindery wood pellet making line export to Indonesia
The whole line include 2 sets of 160kw vertical wood pellet machine,wood hammer crusher,wood pellet cooling system,an...
WhatsApp Online Chat!