China DCS-ZW-50 Paketimi Machine Prodhues dhe Furnizues | Shindery
Mirë se vini në faqet e internetit të kompanisë sonë!

DCS-ZW-50 Paketimi Machine

Përshkrim i shkurtër:

Shindery DCS-ZW-50 makinë paketimi është paketimi makinë pa kovë, mund të dal topth druri në 10-50kgs / qese, kapaciteti është 200-300bags / orë. Me më pak investime dhe praktike të mirë.


Detail Product

Produkt Tags

HYRJE SHKURTËR
Shindery DCS-ZW-50 makinë paketimi është paketimi makinë pa kovë, mund të dal topth druri në 10-50kgs / qese, kapaciteti është 200-300bags / orë. Me më pak investime dhe praktike të mirë.

PUNA FLOW
ndihmë Manual për qese -> Auto peshon -> Auto mbushjen -> Auto bagging -> Auto përcjellë -> Auto qepje -> Raundi tjetër

KARAKTERISTIKAT
1. Miratimi sensor të lartë saktësi dhe të lartë të zbulimit peshon kontrollues me saktësi të lartë e matjes dhe punën e qëndrueshme;
2. komponenteve elektrike janë SIEMENS dhe Schneider, komponentet pneumatike janë nga AirTac dhe Festo, me jetë të gjatë shërbimit dhe stabilitet të lartë;
3. Pjesa e kontaktit me material është bërë nga SS304, e cila ka rezistencë të lartë korrozioni;
4. kabinet kontrolli është i mbyllur dhe i përshtatshëm për mjedise të ashpër pluhur;
5. Korrigjimi automatik i tolerancës materiale, zero pikë ndjekja automatike, zbulimin qëlloj dhe shtypjen, mbi dhe nën alarm.

SPECIFIKIMET

model

DCS-ZW-50

Material aplikimi

materialet topth

Konfigurimi standard

Main peshon machine (kontakti material pjesa bërë nga SS304, sistem PLC, transportues 3m rrip, makinë automatike qepje

Feed Lloji

shpejtësi të dyfishtë ushqim gravitetit

peshon varg

10-50kgs / qese ose përshtatur

saktësi

± 0.2%

Paketimi Kapaciteti

200-300bags / orë

tension

AC220V / 380V, 50Hz, 1p / 3P

Air Burimi

0.4-0.6Mpa

38a0b9234ddd

  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
    WhatsApp Online Chat!